Listwa przypodłogowa Lagrus Atena 80 biała, 8 cm

Jeśli potrzebujesz wilgocioodpornej listwy przypodłogowej, to Lagrus Atena 80 jest świetnym wyborem. Taki produkt kupisz na stronie sklepu efekciarnia.pl.

Lagrus Atena to seria wyjątkowych listew przypodłogowych wykonanych z wilgocioodpornego MDF, które wyróżnia się wyjątkową trwałością i elastycznością. Wysoka na 8 cm listwa doskonale sprawdzi się w wielu aranżacjach zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Dzięki swojej charakterystyce świetnie nadaje się do montażu w kuchni lub w łazience, czyli miejscach, w których wilgotność jest w domu zazwyczaj największa, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zainstalować ją np. w salonie.

Lagrus Atena 80 – sklep Efekciarnia.pl
obrazek prezentujacy

Lagrus Atena 80 - najważniejsze informacje

Atena 80 jest wilgocioodporna - to jedna z jej najważniejszych zalet - dzięki temu nie musisz się martwić o ew. uszkodzenie przy delikatnym zachlapaniu bądź przy niekorzystnych warunkach np. w kuchni. Jest wytrzymała - produkty firmy Lagrus otrzymują bardzo dobre opinie, które potwierdzają ich trwałość. Sam producent korzysta tylko z wysokiej klasy materiałów od sprawdzonych dystrybutorów.

Frez na przewód - dzięki zastosowaniu specjalnej technologii możemy poprowadzić za listwą w zasadzie dowolny przewód np. kabel od internetu czy przedłużacz podpięty w odległym gniazdku.

Elegancki design - listwa została zaprojektowana tak, aby zawsze prezentować się dobrze. Domyślnie jest pomalowana na biało, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł ją pomalować we własnym zakresie wedle uznania i swoich potrzeb.